Menu Close

Od czego zacząć składając wniosek o dotacje dla firm?

Opole– czy faktycznie jest dobrym miastem na rozwój własnej działalności? Czy właśnie tutaj możemy rozwinąć skrzydła i zostać przedsiębiorcą? Dzięki dotacjom dla firm jest to możliwe. www.pgconsulting.eu wskaże ci drogę do marzeń.

Każdy, kto zakłada swoją działalność niestety ale musi dysponować pewną ilością gotówki w zależności od tego co będzie robił i na czym będzie polegało jego przedsiębiorstwo.

Dla małych firm dotacje są dobrą opcją, ponieważ bardzo często jest to pożyczka bezzwrotna lub na bardzo niski procent czego nie dają banki. W Opolu działa wiele małych przedsiębiorstw, które posiłkowały się taką pomocą. Dotacje dla firm działają w każdym mieście, dowiedz się gdzie ulokowane są obok ciebie.

Jak zmieniły się dotacje dla firm z Unii Europejskiej?

  • Fundusze 2014-2020 MRR: w perspektywie 2014-20 Polska otrzyma z UE nie mniej środków niż w latach 2007 – 2013.
  • W ramach perspektywy finansowej na lata 2014-2020 Polska może liczyć na środki europejskie nie mniejsze niż 67 mld euro przyznanych Polsce w budżecie na lata 2007-2013 także w Opolu.

Firmy chętnie korzystają z dotacji dla nich. Nic w tym dziwnego, przecież każda pomoc w takich sprawach jest niezwykle ważna. Jeśli chcesz osiągnąć sukces nie bój się prosić o pomoc, która może się okazać niezwykle istotna w dalszym powstawaniu firmy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *