Menu Close

Najszerszy wybór elementów srebrnych dla pracowni jubilerskich

Każdy jubiler, który zajmuje sie wyrobem bizuteri, w której wykorzystuje elementy srebrne, powinien zajrzec do jasper.waw.pl , na strone internetowa lub do jednego z dwóch sklepów w Warszawie. Hurtownia internetowa jak i sklepy mają doskonale przygotowaną ofertę najwyższej jakości półfabrykatów, która zaspokoi potrzeby zarówno niewielkich rzemieślniczych pracowni jak i duzych zakładów produkujących masową biżuterię.

W ofercie hurtowni znajdują się elementy srebrne wszelkiego rodzaju :

  • półfabrykaty srebrne: kółka, kostki, rurki, poduszki, róże, ozdoby, sześciany, kulki, ażury, kwiatki, wałki, miseczki, kwadraty, blaszki, romby, serca, trójkąty, koniczynki,

  • bransoletki, łańcuszki

  • elementy srebrne – zapięcia

  • komponenty do kolczyków

  • zawieszki srebrne i pozłacane – dostępne na zapytanie w sklepie stacjonarnym

Oczywiście całośc oferty mozna spokojnie obejrzec na stronie lub w sklepie. Poza elementami srebrnymi, znajdziemy równiez odpowiedni wybór narzędzi i akcesoriów jubilerskich, kamieni szlachetnych i pereł słodkowodnych. Nie będzie konieczna wizyta w żadnym innym specjalistycznym sklepie branżowym, gdyz tu zaopatrzymy sie w kleje, płyny, ściereczki, pasty, gumki, linki, nici, oraz wszelkie niezbędne produkty chemii jubilerskiej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *