Menu Close

Modne style wnętrz

Nie masz pomysłu na aranżację wnętrza?

Inspiracje są wszędzie! Wystarczy się rozejrzeć! Jednak wymaga to poświęcenia nieco czasu, gdyż sam pomysł nie stworzy idealnego wnętrza. W sieci znaleźć możemy wszystko. Wystarczy wpisać odpowiednią frazę i inspiracje pojawią się niemalże znikąd. Już po chwili możemy dostrzec, że istnieje kilka głównych nurtów w modzie wnętrzarskiej. Oto najważniejsze z nich ( polecamy tez sprawdzić HK – wnętrza – inspiracje :

 1. Styl nowoczesny

  Staje się coraz bardziej popularny. Wiele sprzedawców oferuje mebel i dodatki w stylu nowoczesnym, który pozwoli na stworzenie wygodnego wnętrza. Inspiracje dla tego nurtu są łatwo dostępne, a szukać ich możemy również w naturze. To proste geometryczne kształty, otwarte przestrzenie, które nie lubią natłoku ozdób, antyków i bibelotów.

 2. Styl prowansalski

  Sielski i przytulny – tak można streścić charakter takiego wnętrza. Inspiracje pochodzą głównie z Prowansji, stąd nazwa. Dominujące barwy to fiolet, pastele, biel i beż.

 3. Styl skandynawski

  Lekki, pragmatyczny i naturalny; nieco minimalistyczny, ale przytulny. Pełen lnu, wełny i naturalnego drewna. Idealny do małych wnętrz. Inspiracją dla stworzenia tego nurtu jest oczywiście zimna i surowa Skandynawia.

 4. Styl kolonialny

  Elegancki i klasyczny; pochodzi z czasów powstawania kolonii brytyjskich w odległych zakątkach świata. Stąd znaleźć w nim można egzotyczne motywy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *