Menu Close

Kajak dwuosobowy – ceny.

Na stronie http://Kajakowcy.pl z pewnością znajdziesz odpowiedni dla siebie kajak. Kajaki mogą być jak jednoosobowe tak i dwuosobowe, czasami są również kajaki dla większej ilości osób. W zależności od przyznaczenia i warunków spływu są kajaki turystyczne, górskie, morskie oraz uniwersalne.

Poniżej są podane przykładowe ceny kajaków dwuosobowych, które najczęściej są kupowane:

Kajak dwuosobowy

Cena

NUNAVUT

2 890,00 zł

MAHE

2 100,00 zł

LUNA

2 200,00 zł

TAIFUNO DUO 400

1 950,00 zł

CARIBE 2

3 200,00 zł

VISTA STANDARD

3 190,00 zł

PRODIGY II STANDARD

2 790,00 zł

Kajaki dwuosobowe są dobrym rozwiązaniem dla rodziny, mogą nim podróżować małżeństwa oraz jeden z rodziców z dzieckiem. Cena dwuosobowego kajaka nie wiele się różni od cen jednoosobowych, jednak jest to bardziej wygodne rozwiązanie pod względem transportu i przechowywania sprzętu.

Spływu kajakiem stają się coraz bardziej popularne wśród Polaków. Jest to dobry sposób na aktywny wypoczynek w gronie znajomych, przyjaciół i całej rodziny. Spływy pozwalają nie tylko odpocząć, odłączyć się od całego świata, ale również pozwiedzać najciekawsze zakątki Polski, poznać nowych ciekawych ludzi. Umiejętności, które zdobywamy na takich wycieczkach, są bardzo przydatne w życiu codziennym, kształcą charakter i odporność na stres i trudne warunki funkcjonowania.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *