Menu Close

Jakie kroki należy podjąć aby uzyskać dotacje unijne?

 

Najogromniejszą możliwość wsparcia mają mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa w Krakowie. Dotacje unijne dla nich zostały przewidziane przede wszystkim w Programach Regionalnych poszczególnych województw. Unijne środki to doskonałe wsparcie dla przedsiębiorców o czym świadczy Pgconsulting.eu/Strefa-Szkolen-z-Dotacja.

 

Dotacje unijne są świetnym sposobem na to, aby rozwinąć się z dodatkową kwotą pieniędzy, którą nie oszukujmy się- nie uzbieramy w tak szybkim tempie. Unijne środki są przeznaczone są dla małych i średnich przedsiębiorców. Dowiedz się sam czy otrzymasz dotacje. W Krakowie jest kilka punktów, w których dowiesz się o tym.

 

Jak zmieniła się Europa?

 

  • Biuro w Krakowie. Dotacje unijne.

    1957 Podpisanie Traktatów Rzymskich przez państwa tworzące EWWiS. Powstaje Europejska Wspólnota Gospodarcza oraz Wspólnota Energii Atomowej.

  • 1973 Do Wspólnot przystępują: Dania, Irlandia oraz Wielka Brytania.
  • 1999 Wejście w życie Unii Walutowej.

 

Dotacje unijne działają na terenie całej Europy także w Krakowie. Nie sposób nie stwierdzić, że unijne finanse dają przedsiębiorcom wielką pomoc. Dotacje to rzecz, którą powinniśmy wykorzystać dla swojego dobra. Światowy kryzys gospodarczy i zawirowania w strefie euro wpłynęły również negatywnie na zatrudnienie – podaruj innym miejsca pracy i załóż swoją firmę.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *