Menu Close

Jak wiele można odzyskać dzięki odszkodowaniom?

 

Wiele osób zastanawia się czy warto walczyć o odszkodowania. Co prawda wchodzą na stronę Azzkancelaria.info.pl , jednak wielu osobom wydaje się, że nie jest to gra warta świeczki. Zwłaszcza jeżeli przykładowo Kraków, lub inne większe miasto jest dalej od nich oddalone.

 

Jechanie specjalnie do Krakowa, żeby otrzymać małe pieniądze z odszkodowania nie jest czymś, co ludzie uważają za rozsądne. Jednak ile tak naprawdę można odzyskać dzięki odszkodowaniom?

 

W poniższej tabeli pokazuję kilka przykładów.

 

Sprawa Kwota
Wypadek samochodowy 12000 zł
Kredyt we Frankach 45000 zł
Wypadek w pracy 8000 zł
Wypadek komunikacyjny 11000 zł

 

TO oczywiście tylko przykładowe kwoty, jednocześnie jasno pokazują, że jeżeli mówimy o ch to zwykle do gry wkraczają większe kwoty. Oczywiście zdarzają się sytuacje, w których będzie to kilkaset złotych, jednak w wielu przypadkach mówimy tu o kwotach rzędu kilku-kilkunastu tysięcy złotych.

 

Dlatego odszkodowania są tak ważnym tematem. One pozwalają odzyskać część straconych pieniędzy. W niektórych sytuacjach jest to więcej, a w innych mniej. Wszystko tak naprawdę zależy od indywidualnego przypadku. Jedno jest pewne – dopóki nie wybierzesz się do odpowiedniej kancelarii zajmującej się tym tematem, dotąd nie będziesz wiedział jaka jest twoja sytuacja.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *