Menu Close

Inwestycja w komfortowe pokoje?

Zastanawiasz się, czy jest sens i jeżeli tak, to gdzie inwestować w komfortowe pokoje? Zakopane to jedno z najpopularniejszych miejsc wśród turystów, gdzie rezerwuje się najwięcej noclegów. A może wynajmować apartamenty, tak jak robi to firma dostępna tutaj ? Od wielu lat wynajem komfortowych pokoi w Zakopanem cieszy się największym zainteresowaniem.

Ludzie coraz częściej stawiają na komfort zamiast zwracać uwagę na cenę. Według prognoz rynek wynajmu pokoi na wakacje będzie się rozwijał, bo coraz więcej ludzi podróżuje. Jeżeli zdecydujesz się na zakup apartamentów w górach i ich wynajem, Twój realny zwrot może wynosić nawet do 8% rocznie.

Jest to na pewno bardziej opłacalne niż wynajem długoterminowy. Dlaczego coraz więcej ludzi decyduje się na komfortowe pokoje? Zakopane najczęściej odwiedzane jest w zimę. W tym czasie większość chce skorzystać z najlepszych udogodnień, by odpocząć po męczącym dniu. Jeżeli chcesz wynająć komfortowy pokój w Zakopanem lub w okolicy Zakopanego, bez wątpienia musisz zadbać o zapewnienie komfortu swoim gościom.

Gdzie w górach ludzie nocują najczęściej?

Miejscowość Noclegi rocznie
Zakopane ok. 1,5 miliona
Krynica Zdrój ok. 1,1 miliona
Ustroń ok. 1 milion
Karpacz ok. 850 tysięcy
Wisła ok. 550 tysięcy
Solina ok. 500 tysięcy
Bukowina Tatrzańska ok. 425 tysięcy
Szklarska Poręba ok. 400 tysięcy
Świeradów-Zdrój ok. 370 tysięcy
Szczawnica ok. 340 tysięcy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *