Menu Close

Gdzie kupić tanie zegarki (repliki i inne)?

 

Elegancki zegarek to bardzo ważna część wizerunku. Każdej prostej kreacji mnóstwo szyku i klasy dodaje biżuteria i właśnie zegarki. Repliki to bardzo popularny rodzaj zegarków, ponieważ pozwalają na dostanie odrobiny luksusu za przystępną cenę. Jak widać na przykładzie zegarki-kolekcjonerskie.com , niewiele się tak naprawdę różnią od oryginalnych modeli, na jakich były wzorowane.

 

Luksusowe zegarki najlepszych światowych marek to wydatek dochodzący nawet do kilkudziesięciu tysięcy złotych. Da się jednak kupić o wiele tańsze i też doskonale wykonane oraz świetnie się prezentujące zegarki. Mogą to być repliki drogich marek, ale mogą być to również tańsze modele mniej znanych lub po prostu mniej luksusowych marek. Można je z łatwością dostać w bardzo wielu sklepach internetowych i stacjonarnych.

 

Repliki zegarków drogich marek dostępne są z kolei na wielu stronach hobbystycznych. Można na nich dostać modele do złudzenia przypominające najwyżej cenione na świecie marki, które usatysfakcjonują nawet bardzo wymagające osoby. Też są to produkty wysokiej jakości, ale wykonane z dużo tańszych materiałów. Bardzo wiele osób decyduje się na zakup replik zegarków, podobnie jak na zakup zegarków nieco po prostu tańszych, ale również bardzo stylowych.

 

Zegarki (repliki i oryginały) cena
Calvin Klein Minimal 900 zł
Casio Collection 450 zł
Fossil Dress 600 zł
Mockberg Astrid 700 zł
Adidas Santiago 400 zł
Esprit Collection 400 zł
Timex Weekender 250 zł
Maurice Lacroix Aikon Chronograph 450 zł
Oris Aviotion 300 zł

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *