Menu Close

Escape room jako impreza firmowa

 

Organizacja imprez firmowych to trudne zadanie. Wie o tym z pewnością każdy, kto próbował się go podjąć. Dlatego też wiele firm decyduje się na skorzystanie z http://milleniumevents.pl , lub podobnych firm. Dzięki temu mogą po prostu zainwestować pewną kwotę. Mają pewność, że korzystają z usług firmy, dla których organizacja imprez firmowych to coś powszedniego i nie muszą wtedy martwić się, że coś nie pójdzie po ich myśli.

 

Natomiast jeżeli chcesz zając się organizacją imprez firmowych samemu, to jedną z prostszych atrakcji jest Escape Room, przyjrzymy się temu ile kosztuje taka atrakcja:

 

Rodzaj Escape Room Wydatek
Na podstawie gry o tron 120 zł
Na podstawie Wiedźmina 90 zł
Tematyka – Horror 120 zł
Historia więźnia 140 zł
Fabularny – ucieczka przed klaunem 150 zł
Labirynt luster 90 zł

 

Oczywiście jeżeli mówimy o Escape Roomach, to jest to bardzo prosty sposób na organizację imprezy firmowej. Oczywiśćie sprawdzi się on tylko w przypadku mniejszej liczby pracowników. Jeżeli chcesz zorganizować coś większego, to lepiej skorzystać z firmy dla której organizacja imprez firmowych to codzienność. Dzięki temu będziesz miał pewność, że wszystko zostanie dopięte na ostatni guzik.

 

Większość osób niestety nie zdaje sobie sprawy z tego jak wiele formalności trzeba dopiąć, żeby organizacja imprezy firmowej przebiegała bez żadnych przeszkód.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *