Menu Close

Czy warto kierować się tylko ceną wybierając skup złota?

 

Co jest najważniejsze gdy wybiera się skup złota? Cena, a tak przynajmniej powie większość osób. Porównując ofertę https://www.mennicaskarbowa.pl/ z innymi będą skupiali się tylko na cenniku, na tym gdzie więcej zarobią. Jednak według mnie to ślepy zaułek gdy mówimy o skupach złota:

  • Różnica 0.1% jest trudna do zauważenia przy dużych sumach, a co dopiero przy mniejszych.
  • Bezpieczeństwo i uczciwość transakcji są ważne. Co z tego, że teoretycznie zarobisz więcej, gdy w praktyce zostaniesz oszukany?
  • Warto też zwrócić uwagę na kontakt ze sprzedawcą, ma to szczególnie duże znaczenie w skupach złota online.

Warto o tym pamiętać gdy wybiera się skup złota. Cena nie zawsze jest najważniejsza. Wiem, że udając się do skupu chce się zarobić jak najwięcej, jednak wybierając miejsce, w którym zamienimy złoto na prawdziwe pieniądze warto pamiętać również o swoim bezpieczeństwie. TO jest znacznie ważniejsze niż kilka złotych więcej ze sprzedanego złota. Oczywiście lepiej je mieć, niż ich nie mieć, jednak według mnie nie warto dla nich poświęcać swojego bezpieczeństwa, ponieważ taka sytuacja prowadzi również do większego stresu.

Dlatego zawsze powtarzam, że lepiej zarobić trochę mniej w skupie złota, ale za to dokonać bezpieczniejszej transakcji i oszczędzić sobie nerwów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *